Články

RS-485: u všech kobotů AUBO nyní v celé robotické paži

Produkty

Kolaborativní roboty AUBO se stávají nepostradatelnými partnery v moderní průmyslové výrobě. Velmi příjemná funkcionalita, která zvyšuje jejich možnosti, je komunikační standard RS-485. Ten sice koboty AUBO využívají již velmi dlouho, nyní je ale doveden až na konec robotické paže. Díky tomu můžete využívat robotické nástroje s potřebou elektřiny, aniž by bylo nutné vést napájecí kabely vně těla kobota.

Případová studie: Robotické pracoviště s AUBO i5 obsluhuje CNC v Delong Instruments

Firemní novinky

Společnost KINALI se stala subdodavatelem předního českého dodavatele CNC strojů, firmy ADATE, když pro společnost Delong Instruments navrhla robotické pracoviště pro obsluhu nového CNC dodávaného právě firmou ADATE. Součástí dodaného robotického pracoviště je kolaborativní robot AUBO i5.

Čerstvý vítr do příslušenství pro koboty. Tentokrát z Dánska!

Firemní novinky

Přivítejte Wingmana! Špičkové řešení pro rychlou výměnu a upínání nástrojů pro kolaborativní roboty. Díky němu můžete svého kobota rychle přestavit z jedné aplikace na druhou, například z montáže na manipulaci. Bez potřeby ručního zásahu.

Přivítejte AUBO i12 - nového člena naší robotické rodiny

Firemní novinky

Na konec roku 2023 jsme si v Kinali nadělili jeden velký dárek! Další z řady kolaborativních robotů AUBO. Tentokrát s označením i12. A jak už z označení nejspíš vytušíte, tento oranžový krasavec je opravdový silák! Unese totiž zátěž vážící až 12 kilogramů.

Novinky v nabídce příslušenství: robotické základny EasyRobotics a řešení pro rychloupínání nástrojů SMARTSHIFT

Firemní novinky

Pokud jsou kolaborativní roboty nedílnou součástí vašich výrobních operací, mohla by vás zaujmout naše nová nabídka příslušenství. Od ledna 2023 jsme přidali dvě skvělé novinky, které si nyní představíme blíže.

Automatizace v průmyslu: Vybrat kobota, nebo tradičního průmyslového robota?

Blog

Kolaborativní roboty se od konvenčních liší v mnoha ohledech, a přesto nejsou jejich přímými konkurenty. V některých oblastech se oba typy robotů doplňují, jinde řeší nevýhody toho druhého.

Výprodej DEMO robotů

Firemní novinky

Využijte našich super výhodných cen k pořízení oranžového kolaborativního parťáka za hubičku!

Kolaborativní robot AUBO součástí řešení Test-it-off

Firemní novinky

Společnost Kinali, výhradní distributor kolaborativních robotů AUBO v České republice, přichází na trh s novým řešením pro automatizaci testování výrobků nazvaným Test-it-off. Důležitou součástí tohoto řešení jsou i kolaborativní roboti AUBO.

A
U
B
O

Máte dotaz? Ozvěte se nám!