Proč si budeme rozumět?

Proč si budeme rozumět?

Za rekordní čas a překvapivě výhodných podmínek se AUBO dokonale přizpůsobí procesům ve vašem provozu. Zároveň pracuje opatrně a s rozmyslem, takže vašim zaměstnancům nehrozí žádné nebezpečí. Bez řečí a v požadované kvalitě udělá přesně to, co se po něm vyžaduje.

Je to prostě príma parťák.

Nízké pořizovací náklady

AUBO kolaborativní roboty jsou o 20 % levnější než světová konkurence, přestože využívají stejné nejmodernější technologie.

AUBO je mezi světovou TOP3

AUBO je progresivní značka s rostoucím podílem na trhu kolaborativních robotů a výbornými ohlasy u zákazníků po celém světě.

Kvalitní a dostupný servis

Ať už pro svůj provoz potřebujete nepřetržitý servis 24/7 nebo stačí reakce až následující pracovní den - oranžový parťák AUBO vás nikdy nenechá ve štychu. Prostě se není čeho bát. I záruka je u nás 18 měsíců!

Snadnost programování

Díky přelomovým kolaborativním funkcím a intuitivnímu uživatelskému rozhraní naprogramuje robotickou úlohu opravdu každý. Snadno a rychle.

Zkušební provoz zdarma

Oranžový parťák AUBO je jako každý nový zaměstnanec připraven projít zkušební dobou. Než se osvědčí, bude zdarma.

ROS kompatibilita

Hravě si poradíte se zapojením robotů do výrobních uzlů fungujících dle standardů Průmyslu 4.0. A když ne, uděláme to za vás. → Více o integraci

Kolaborativní roboty AUBO k vašim službám

A
U
B
O

Přesvědčte se, co dovedu!

Klikněte na tlačítko níže a domluvte si návštěvu v našem AUBO Showroom.

Chci navštívit showroom