Proč si budeme rozumět?

Proč si budeme rozumět?

Za rekordní čas a překvapivě výhodných podmínek se AUBO dokonale přizpůsobí procesům ve vašem provozu. Zároveň pracuje opatrně a s rozmyslem, takže vašim zaměstnancům nehrozí žádné nebezpečí. Bez řečí a v požadované kvalitě udělá přesně to, co se po něm vyžaduje.

Je to prostě príma parťák.

Nízké pořizovací náklady

AUBO kolaborativní roboti jsou o 20 % levnější než světová konkurence, přestože využívají stejné nejmodernější technologie pro ulehčení vaší práce.

Reakční doba 24 hodin

Ozveme se, přijdeme, prohlédneme. Spolehlivostí našich služeb jsme si 100% jisti. Jsou věci, přes které prostě nejede vlak.

Pokročilé kolaborativní funkce

AUBO si rozumí s vašimi zaměstnanci a netvoří pro ně nebezpečí. Díky pokročilým kolaborativním funkcím se tak stane skutečným parťákem.

ROS kompatibilita

Hravě si poradíte se zapojením robotů do výrobních uzlů fungujících dle standardů Průmyslu 4.0. A když ne, uděláme to za vás. → Více o integraci

Předurčen k nesetříděnému materiálu

Zapomeňte na skládání manipulovaného materiálu do předem definovaných pozic. AUBO si to nejraději dělá po svém – přímo z krabice.

Odzkoušeno v nejtěžších podmínkách

AUBO se umí pořádně otáčet! V současné době pomáhá zefektivnit výrobní procesy v těch nejprogresivnějších oblastech Asie.

AUBO i5, k vaším službám

A
U
B
O

Máte dotaz? Ozvěte se nám!