Proč si budeme rozumět?

Proč si budeme rozumět?

Za rekordní čas a překvapivě výhodných podmínek se AUBO dokonale přizpůsobí procesům ve vašem provozu. Zároveň pracuje opatrně a s rozmyslem, takže vašim zaměstnancům nehrozí žádné nebezpečí. Bez řečí a v požadované kvalitě udělá přesně to, co se po něm vyžaduje.

Je to prostě príma parťák.

Nízké pořizovací náklady

AUBO kolaborativní roboti jsou o 20 % levnější než světová konkurence, přestože využívají stejné nejmodernější technologie pro ulehčení vaší práce.

AUBO je mezi světovou TOP5

AUBO je progresivní značka s rostoucím podílem na trhu a velkou oblibou u zákazníků po celém světě.

Reakční doba 24 hodin

Ozveme se, přijdeme, prohlédneme. Spolehlivostí našich služeb jsme si 100% jisti. Jsou věci, přes které prostě nejede vlak.

Pokročilé kolaborativní funkce

AUBO si rozumí s vašimi zaměstnanci a netvoří pro ně nebezpečí. Díky pokročilým kolaborativním funkcím, jako je například umění přesně zkopírovat dráhu naučenou ručním vedení robota, se AUBO stane skutečným parťákem.

ROS kompatibilita

Hravě si poradíte se zapojením robotů do výrobních uzlů fungujících dle standardů Průmyslu 4.0. A když ne, uděláme to za vás. → Více o integraci

Předurčen k nesetříděnému materiálu

Zapomeňte na skládání manipulovaného materiálu do předem definovaných pozic. AUBO si to nejraději dělá po svém – přímo z krabice.

Kolaborativní roboti AUBO, k vaším službám

A
U
B
O

Máte dotaz? Ozvěte se nám!