TripleA robotics - řešení automatizované výměny nástrojů

TripleA robotics - řešení automatizované výměny nástrojů

WINGMAN - Špičkové řešení pro rychlou výměnu a upínání robotických nástrojů od dánské společnosti TripleA robotics.

Tool-Changer-WINGMAN-1_Neutral copy.png

Wingman od TripleA Robotics představuje průlomové řešení v oblasti automatizace, jež umožňuje rychlou a efektivní výměnu nástrojů u kolaborativních robotů. Díky svému modulárnímu designu a jednoduchosti instalace, která je možná během několika minut přímo z krabice, poskytuje Wingman automatizovaný systém výměny nástrojů, který vyžaduje pouze energii samotného robota. Tato inovace zjednodušuje proces přepínání mezi různými aplikacemi, čímž značně snižuje přestávkové časy a zvyšuje flexibilitu výrobních linek.

S Wingman od TripleA Robotics můžete svého kolaborativního robota rychle přestavit z jedné aplikace na druhou, například z montáže na svařování, bez potřeby ručního zásahu. Tento systém umožňuje rychlou výměnu nástrojů, včetně pneumatických, mechanických nebo elektricky napájených koncových efektorů (EOAT), a to vše s minimálním úsilím a maximální efektivitou.

Rychloupínací řešení nástrojů a robotů od společnosti TripleA robotics

Wingman Manual

TripleA Wingman Manual Kit je základní sada pro rychlou ruční výměnu nástrojů u kolaborativních robotů AUBO. Představuje levnější avšak stále rychlé řešení výměny nástrojů pro koboty.

Stáhnout technický list

Wingman Automatic (pneu)

TripleA Wingman Automatic Kit (Pneumatic) je základní sadou pro rychlou automatickou výměnu nástrojů pro kolaborativní roboty AUBO s možností pneumatického vedení.

Stáhnout technický list

Wingman Automatic (pneu/proud)

Wingman Automatic Kit (Pneumatic + Electric) je rozšířená sada pro rychlou automatickou výměnu nástrojů u kolaborativních robotů AUBO s možností vedení vzduchu a elektřiny do nástrojů.

Stáhnout technický list

Wingman Automatic (pneu/proud)

Wingman Automatic Kit (Pneumatic + Electric + High Flow) je rozšířená sada pro rychlou automatickou výměnu nástrojů u kobotů AUBO s možností vedení vzduchu (vysoký průtok) a elektřiny.

Stáhnout technický list

Automatizovaná výměna robotických nástrojů pomocí mechanismu TripleA robotics

Galerie řešení pro rychlovýměnu robotických nástrojů od TripleA robotics

TripleA robotics katalog

A
U
B
O

Máte dotaz? Ozvěte se nám!